Vestlused tulnukaga

Triin Lellep

Kirjeldus

Minu sõber Rohaan
„Vestlused tulnukaga“ on põnev jutuajamine Rohaaniga, kelle kodu asub Maast 500 valgusaasta kaugusel. Rohaan elab emalaeval oma planeedi kohal ja täidab esimese kontakti spetsialisti tööülesandeid, avastades uusi planeete ja nende elanikke. Tema rahvas on planeedi Maa arengut jälginud miljoneid aastaid ja ta seletab meile, kes lõi inimrassi, miks, kuidas ja kes ehitasid püramiidid ning palju muud rabavat meie ajaloo kohta. Näiteks seda, et meie, eestlased, oleme äravalitud rahvas ja räägime keelt, mis on pärit teiselt planeedilt.

See raamat purustab nii mõnedki meie vanad arusaamad ning avab elu uuest maagilisest vaatenurgast. Rohaan seletab lahti ka mõisted, nagu paralleelreaalsused, teadvus, aeg ja hing. Ta tuletab meile meelde, et me kõik loome oma reaalsust ise ja et see on puhas füüsika. Kogu Rohaani tsivilisatsioon elab tingimusteta armastuses ja rõõmus ning Rohaan õpetab ka meid selleni jõudma.
„Maa on meistrikursus ja te olete kõik äärmiselt võimsad ja julged hinged, et olete valinud selle kogemuse.“

***

Triin Lellep on laulja, näitleja ja kirjanik. Varem on temalt ilmunud raamat „Minu Pariis“ (2021).
Tema abikaasa Linus Kordes alustas kanaldamist 2016. aastal. On Essassanist pärit maavälise olendi Rohaan kanaldaja. Tema kogemus kanaldamisega sai alguse mediteerimisest.

Veel
Kirjastaja Petrone Print
Ilmumisaasta 2023
Keel Eesti
Kategooria Esoteerika